Full Çatı

Çatı yaşam alanlarının doğa koşullarına ilk maruz kalan alanıdır. Kar, yağmur, rüzgar, deprem ya da fırtınanın ilk etkilendiği bölüm çatıdır. Bu nedenle çatı yapımı çok önemli bir mühendislik çalışması gerektirmektedir. Çatı statiğinde kar yükünden, rüzgar etkisine, yağmur akımına kadar tüm detaylar göz önünde bulundurulmalıdır.

Çatı yalıtımı aşamalarında kullanılan malzemeler arasında kiremit, ahşap, sandviç panel, membran sistemleri bulunmaktadır. Çatı yenileme ihtiyaçlarınız için yerinde tespit ve teşhis yaparak müşteri memnuniyetine özen gösteriyoruz.

Açık terasınıza teras kaplama yaparak yağmur, kar ve fırtınaya meydan okuyabilirsiniz. Çelik çatı kurulumu pas tutmaz, sağlam ve uzun ömürlüdür. Sundurma çatı özellikleri arasında güvenlik artırımı öne çıkmaktadır.

Hakkımızda

Evler, iş yerleri, okul, hastane kısaca yaşam alanı olarak kabul edilen her yerde çatı bulunması gerekmektedir. Balkon, teras üzeri kaplama ve bahçelere de çatı kurulumu yapabilmekteyiz. Çatısız yapı olmayacağı gerçeğiyle standartlara uygun çatı sistemleri kuruyoruz. Ayrıca yeni yapılara olduğu kadar çatı tamiri, değişim ve oluk onarımlarınızı da güvenle yaparak teslim ediyoruz.

Kuruluş amacımız yaşayanların can ve mal güvenliğini sağlamaktır, bu anlamda işimizin ciddiyetine özenle çalışmaya devam ediyoruz. Çatı izolasyonu en önemli detaydır. Kurulumdan önce tüm statik ölçüm ve değerlendirmeler yapılarak kullanılacak izolasyon malzemesine karar verilmelidir.

Çardak ve kamelya çalışmalarınızı özenle yapılarak tam zamanında teslim ediyoruz. Çatı kaplama işlemleri sırasında en ufak hataya fırsat vermeden çalışmaya özen göstermekteyiz. Eternit çatı yapıya ağırlık vermeyen bir sistemdir. Ondülün çatı sistemleri güvenli ve uzun ömürlü kullanım sunmaktadır.

Misyonumuz

Ülke çapında yapılabilecek en doğru sistemleri kullanarak çalışmalarımıza yön veriyoruz. Teknoloji olanaklarını mevcut sistemlerimize adapte ederek yolumuza devam etmekteyiz. Çatı oluk temizliği de önemli detaylardan biridir. Sizin de çatı aktarma veya yenileme hizmetleriniz güvenle tarafımızdan yapılmaktadır.

Balkon üzeri kapama işlemleriniz uzman ekibimiz tarafından yapılarak tam zamanında teslim edilmektedir. Çatı teras yapımı için kullanılacak malzemeler arasında ahşap, alüminyum, eternit ve sizin seçtiğiniz ürünler kullanılmaktadır. Lambri uygulama ve membran sistemli kurulum hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çatı yükseltme doğa koşullarıyla mücadele edebilmek için çok önemlidir. Ahşap çatı kullanıcılarına uzun yıllar konfor sunan doğal malzemedir. Kuruluşumuzdan bu güne sektörde varlık göstermemizi siz değerli müşterilerimizin güveniyle sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

Firma olarak biz geçmişimizden aldığımız hizmet güvencesiyle geleceğimize yön vermekteyiz. Teras yalıtımı, çatı yapım ve değişim işlemlerinizi güncel teknolojilere entegre ederek çalışıyoruz. Yaz sıcaklarında çatlamalar, kurumalardan meydana gelebilecek olumsuzluklar, kış aylarında kar- yağmurla mücadele edebilecek sağlam çatı sistemleri kuruyoruz.

Çatı tadilatı aşamalarında mevcut malzemenin uzaklaştırılarak çatıya zarar vermemesini sağladıktan sonra kurulum yapmaktayız. Kiremit çatı geleneklerimizin devamını sağlamaktadır. Pergola çatı kurulumu yüksek kalite ve konfor sistemleridir.

Single çatı kullanıcı zevkine göre kurularak eksiksiz teslim edilmektedir. Membran çatı hizmetlerimiz, güncel teknoloji ürünleriyle kullanıcıya uzun yıllar keyif ve güven vermektedir. Tüm çalışma sistemlerimiz doğa koşullarına en doğru çözüm olarak uygun fiyata sizlere sunulmaktadır.

Full Çatı
WhatsApp
Çevirimiçi